پنل پیامک مخابرات چیست؟

پنل پیامک مخابرات

 

 

پنل پیامک مخابرات برای کسب‌وکار

 

برای کسب‌وکار خود، نیاز به ارسال پیامک و شروع تبلیغات دارید! یا شاید هم نیاز به بازاریابی تنها در بین گروه خاصی از جامعه را دارید و به شما ارسال اس ام اس یا همان بازاریابی پیامکی پیشنهاد شده است.

حالا شاید این سوال برای شما پیش آمده که این پنل اس ام اس چیست و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟

برای پاسخ این سوال با ما همراه باشید!

پنل اس ام اس مخابرات یا همان سامانه ارسال پیامک در اصل سامانه ای تحت وب است که با لپ‌تاپ، کامپیوتر و موبایل به راحتی می‌توانید به آن وصل شوید و پیام‌های موردنظرتان را برای شماره‌های مختلف همراه اول و ایرانسل ارسال کنید. اما حالا پنل اس ام اس مخابرات واژه‌ای است که این روزها خیلی جست‌وجو می‌شود. علت چیست؟

بسیاری از کاربران زمان انتخاب سامانه پیامک، با پنل پیامکی مخابرات آشنا می‌شوند و با این فکر که اپراتور این سامانه مخابرات است، دست به اشتباه غلطی می‌زنند و می‌خواهند حتماً پنل اس ام اس مخابرات بخرند. یادتان باشد که مخابرات، همراه اول و ایرانسل خدمات ارسال پیامک تبلیغاتی ندارند.

سامانه‌های ارسال پیامک توسط شرکت‌های نماینده مثل خراسان اس ام اس ارائه می‌شود و تنها با ارائه مدارک لازم هویتی امکان‌پذیر است. پس اگر جایی ادعایی مبنی بر ارسال اس ام اس پنل مخابرات را دیدید، حتماً نسبت به صحت آن شک کنید زیرا این خدمات تنها توسط شرکت‌های نماینده ارائه می‌شود.

 

ویژگی‌های مهم پنل اس ام اس

برای خرید پنل اس ام اس باید به چه ویژگی‌هایی دقت کنیم یا اصلاً به زبان ساده یک پنل خوب چه معیارهایی دارد تا با کمک آن بتوانیم بهترین سامانه اس ام اس را برای بازاریابی پیامکی بخریم؟

 

پشتیبانی فنی از مهم‌ترین موارد است!

وقتی می‌خواهید خرید کنید، بیشتر به چه چیزهایی دقت می‌کنید؟ قیمت خوب یا پشتیبانی؟

درست است، قیمت معیاری تاثیرگذار در خرید است، اما فاکتور تعیین‌کننده برای هر خرید توجه به مشتری و پشتیبانی فنی است. خرید پنل پیامکی هم از این قاعده مستثنی نیست و شما پیش از خرید پنل باید خیالتان بابت یک پشتیبانی قوی راحت باشد.

پشتیبانی پنل اس ام اس مخابرات باید در طول هفته و حتی تعطیلات پاسخگوی شما باشد و در صورت پیشامد هر مشکلی حتما به آن رسیدگی کند.

 

دسترسی به بانک شماره‌های جامع و بروز

دسترسی به بانک شماره‌های جامع و به‌روز را باید دیگر معیار انتخاب یک پنل خوب دانست. به این فکر کنید چه فایده‌ای دارد که شما پنل بخرید ولی بانکی از شماره به شما بدهد که بسیاری از آن‌ها خاموش و یا غیرفعال باشد.

پس برای بازاریابی پیامکی، پنل شما باید به بانک شماره‌های جامع و به روز دسترسی داشته باشد تا بتوانید هر پیامی مانند کد تخفیف، معرفی محصولات جدید یا قرعه‌کشی را برای طیف وسیعی از مشتریان پیامک کنید.

 

خراسان اس ام اس، نماینده پنل پیامک مخابرات

پنل اس ام اس مخابرات که در اصل همان پنل پیامکی برای ارسال پیامک های تبلیغاتی و خدماتی است، می‌تواند به صورت منطقه‌ای و با دسترسی به طیف وسیعی از شماره‌ها برای کسب‌وکارتان تبلیغ کند. حالا وقتی این ارسال پیامک همراه با ارائه گزارش دقیق و قیمت مناسب باشد، می توانید با خیال راحت، از این روش به عنوان یکی از روشهای خوب تبلیغاتی استفاده کنید.

در صورتی که برای خرید پنل مصمم هستید، بهتر است این را بدانید که نه تنها مخابرات، بلکه شرکت‌های ایرانسل و همراه اول هیچگونه خدمات ارائه پنل ندارند و سامانه‌های ارسال اس ام اس باید از شرکت‌های نماینده خریداری شود.

شرکت خراسان اس ام اس یکی از نمایندگان معتبر برای ارائۀ پنل‌های پیامکی است. این سامانه با پشتیبانی در طول هفته و در تعطیلات همراه با تمامی ابزارهای کاربردی، قیمت مناسب و دسترسی کامل به بانک شماره‌های ایرانسل و همراه اول شما را در مسیر رشد کسب و کارتان کمک می‌کند.

 

 

خرید پنل پیامکی

دستگاه ذخیره شماره موبایل

شهر هوشمند اینترنتی

طراحی وبسایت

تبلیغات شبکه های اجتماعی