ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

 

نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه

ارسال پیامک انبوه چیست و چگونه اس ام اس تبلیغاتی انبوه بفرستیم؟ برای ارسال اس ام اس انبوه حتماً باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنیم؟ هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟ شماره موبایل افراد را از کجا بیاوریم؟ این‌ها تنها بخشی از سؤالات مهم صاحبان کسب و کارها در مورد پیامک تبلیغاتی انبوه هستند.
در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه توضیح دهیم. اس ام اس انبوه کاربردهای زیادی دارد اما بسیاری از صاحبان کسب و کار اطلاعات زیادی در مورد کاربردهای استفاده از این روش تبلیغاتی ندارند.

پیامک انبوه چیست؟ آیا ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بهترین گزینه است؟

در پاسخ به سوال فوق باید گفت پیامک انبوه یک روش کارآمد برای ارسال پیامک به تعداد زیادی از افراد است. اگر شما بخواهید فروشتان را به سرعت افزایش دهید، یا یک اطلاعیه مهم تبلیغاتی را به سریع ترین شکل ممکن اطلاع رسانی کنید، بدون شک ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه یکی از گزینه های شما خواهد بود. تقریبا روزانه تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی برای همه ارسال می‌شود، خیلی از افراد می‌گویند پیامک تبلیغاتی جواب نمی‌دهد!! پس چرا از تعداد پیامک‌های تبلیغاتی کم نمی‌شود؟! اما در واقع، اگر از تبلیغات پیامکی انبوه ( به صورت اصولی ) استفاده کنید، از نتایج آن خرسند خواهید شد.

از طرفی هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در مقایسه با سایر روش‌ها بسیار کمتر است و برای کسب و کارهای کوچک با بودجه کم و استارتاپ ها نیز بهترین گزینه محصوب می‌شود. شما می‌توانید هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی را در صفحه تعرفه و امکانات مشاهده نمایید. با مقایسه ساده بین ارسال پیامک تبلیغاتی و سایر روش ها متوجه می شوید که این روش هزینه پایین تری دارد.

 

 

نحوه ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی

بعضی از مشتریان فکر می‌کنند که برای ارسال پیامک انبوه باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنند، حتی خیلی از افراد در اینترنت به دنبال پنل اس ام اس مخابرات هستند و تصور می‌کنند که مخابرات پنل پیامکی ارائه می‌دهد.

اجازه دهید خیالتان را راحت کنم، برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات و دفاتر پیشخوان دولت نیست، همچنین شما به سخت افزار مخابراتی یا مودم سیمکارتی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه نیاز ندارید. تنها کاری که لازم است برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه انجام دهید خرید پنل اس ام اس است. که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد.

 

 

برای ارسال پیامک تبلیغاتی، بانک شماره موبایل را از کجا تهیه کنیم؟

در قدم بعدی، شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به بانک شماره موبایل نیاز دارید. بانک شماره موبایل استان و شهرها به صورت طبقه‌بندی شده در سامانه پیامکی وجود دارد، به عنوان مثال اگر شما می‌خواهید به افرادی که در یکی از مناطق مشهد هستند پیامک ارسال کنید نیازی به تهیه‌ی شماره این افراد به صورت جداگانه نیست. معمولا بیشتر سامانه های پیام کوتاه ، بانک شماره موبایل را به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید به راحتی بازاریابی پیامکی را انجام دهید.

در واقع یکی از مهمترین ویژگی‌های سامانه پیامک، بانک شماره موبایل بروز است که شما بتوانید به مخاطبان پیامک ارسال کنید و درگیر پیداکردن شماره موبایل نباشید. پس برای اینکه بتوانید پیامک انبوه بفرستید باید ابتدا به فکر خرید پنل اس ام اس باشید.

 

 

نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به سراسر ایران و خارج از کشور

با خرید سامانه پیامکی خراسان اس ام اس می‌توانید به تمام استان‌ها و شهرهای بزرگ کشور پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید. علاوه بر این قابلیت ارسال پیامک انبوه به خارج از کشور نیز وجود دارد. به این ترتیب مخاطبان شما در هر جایی باشند می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

 

 

خرید پنل پیامکی

دستگاه ذخیره شماره موبایل

شهر هوشمند اینترنتی

طراحی وبسایت

تبلیغات شبکه های اجتماعی